• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Windows Server 2003 R2 SP2

  • Ја почнал/а темата
  • #1

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Zdravo! Ako znaj nekoj so e od Bitola kade mozam da go najdam Windows Server 2003 R2 SP2
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
Во Битола мислам дека нема канцеларија од Мајкрософт каде што можеш да го набавиш.Побарај во некоја продавница каде што се продаваат компјутери и компјутерска опрема или пак во Скопје 100% има
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Види во Login или можеби во застапниците на Anhoch (на Цар Самуил мислам дека беше). Тие би требало да имаат.
 

Alek24

Intern
18 април 2007
83
0
Login Systems е горе кај болницата претставништвото. Сигурен сум дека ќе најдиш таму. Ако не, на крај краева ке ти донесат тие од Скопје:D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,036
Мислења
837,358
Членови
28,971
Најнов член
Los_cojones
На врв Дно