• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Windows SBS 2003 i SP2?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

alekatan

Intern
30 април 2007
3
0
Dali vi se poznati nekoi problemi pri instalacija na SP2 na Windows 2003?

Mene mi se sluci da mi padne RAID-1 na IBM x3400 server, pa me interesira dali mozebi SP2 gi izbrisal driverite za HDD koi gi instaliral IBM pri instalacijata na RAID kontrolerot?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,520
Мислења
845,854
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно