• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Windows Error Пораки

  • Ја почнал/а темата
  • #12
D

DimitarMK

Гостин
Не е до WINDOWS-от, ама малце се збунив :muahaha:

 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
892
70
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Imam jas edna slika ama ne znam kako da ja postavam. Isto taka ne znam kako da postavam slika na svojot post, procitav na forumov kako no neznam do kogo da bida adresirana i sto da stoi vo naslov? Ve molam pomognete mi i za ovaa teme i za slika na mojot post.
Odnapred fala na odvoenoto vreme i pomosta!
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
892
70
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Ja procitav no mi se pojavuva da pisam korisnicko ime na primacot, a ne znam sto treba da stoi vo "Korisnicko ime na primacot" i vo "Nalslov" ako znaes kazi.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42,661
Мислења
830,025
Членови
28,667
Најнов член
Привет
На врв Дно