• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Windows Error Codes SONG

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Се познати звуци ми се овие, ама првпат ги слушам вака комбинирани.
 

alexo

Intern
23 април 2007
169
12
Amazin' абе кинеска работа. Браво за него, работи со 9 канали човеков :metal:
PS @Aleks ова не се само Windows Error Codes како што ти си ги нарекол :lut2:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Имаше едно вакво претходно, ама не беше толку профи, и беше правено цело во sound recorder колку што се сеќавам... :D
 

alexo

Intern
23 април 2007
169
12
Сакаш да кажеш дека секој можен звук што ќе го врати Windows е eRRoR. Хах.
You are good...
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хахаха. Познати ми се тоновиве.Добра песна стварно.Браво за Кинезот!!

Леле песнава ми влезе у глава .Заразна е!!
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Еве уште неколку интересни мелодии со ваква тематика. :bravo:

Windows XP Rhapsody
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=dIJvD3hr1lA"]YouTube - Windows XP Rhapsody[/ame]

Windows XP Rhapsody
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=OoMgLbbMc00"]YouTube - Windows XP song[/ame]

Windows XP Virus Song
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=_ttm70Yyk1A"]YouTube - Windows XP Virus Song[/ame]

Windows Vista Remix
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Vp7QxvlA-oU"]YouTube - Windows Vista Remix[/ame]

Music using ONLY sounds from Windows XP and Vista
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=fOhHP-gbWtI"]YouTube - Music using ONLY sounds from Windows XP and Vista[/ame]

Windows Error звуците изгледа се одлична инспирација за креирање на интересни мелодии. :))
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Еве уште една мелодија: :LOL:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=EmpZ2wPvXwY"]YouTube - Making crazy themes with Windows sounds[/ame]
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Ova od kinezov jako e , ama nekako kako da ne se samo windows error zvucive.. ima dodavano i neshto negovo.. ili mozhebi se ?:)
Kako i da e bravo za nego.
 

alexo

Intern
23 април 2007
169
12
Нема додавано ништо човекот, се што слушаш од песната е чисто windows noterror звуци
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,764
Мислења
850,114
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно