• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Windows backup

alekatan

Intern
30 април 2007
3
0
Dali pri backup so sistemskata alatka na Windows na drive C, System State i Exchange na Windows SBS 2003 se pravi backup i na Share Point Services, t.e na Intranetot koj doadja so ovoj OS?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.173
Мислења
895.232
Членови
31.900
Огласи
348
Најнов член
Hellos
На врв Дно