• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Windows backup

  • Ја почнал/а темата
  • #1

alekatan

Intern
30 април 2007
3
0
Dali pri backup so sistemskata alatka na Windows na drive C, System State i Exchange na Windows SBS 2003 se pravi backup i na Share Point Services, t.e na Intranetot koj doadja so ovoj OS?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,098
Членови
29,647
Најнов член
Анинени
На врв Дно