• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Windows 7 Transformation Pack Materials

  • Ја почнал/а темата
  • #1

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Ве молам се што ќе ви се најде при рака за Windows 7 (Слики,Програми,Бутскинови,Логони,Свуци и сл.) да ми пратете преку маил и доколку има некој заинтересиран кој би сакал да во програмирањето на апликации за транформациски пакет да ми пиши ПП
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Имаше една тема за Transformation Pack, разгледај малку:muahaha:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Abe ja znam taa tema ama ovde mi trebaat poveke sliki i to gore sto go navedov bidejki izrabotuvam svoj Tr!ansformaciski Paket
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,519
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно