1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Windows 10 problem

Дискусија во форумот 'Microsoft Windows' започната од Bandzer, 13 Декември 2019.

 1. Bandzer

  Bandzer
  Intern

  6
  1
  26 Февруари 2018
  Машко
  Zdravo decki posle neuspesen windows 10 update 1909
  Dobiv na sekoe vklucuvanje
  Crn ekran so windows logo
  Potoa plav ekran so please wait koj moram da cekam po 10 minuti za da mi se vkluci windowsot koj potoa raboti normalno mozeli pomos ve molam
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 2. borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  820
  1,372
  12 Септември 2013
  Машко
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,432
 2. vlatko_s
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  992
 3. ProNoob
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,027
 4. lon9horn
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  754
 5. TheDoctor
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,844
Вчитување...

Сподели

Вчитување...