• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Winamp

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
Ako nekoj znae kako da go isklucam ovoj prozorec (na slikata) mi se javuva so sekoe startuvanje na winamp. Pocna da se javuva koga rabotev so streaming audio na net.
 

Атачменти

  • 30.1 KB Прегледи: 42

Password

Intern
10 април 2007
393
9
Доооолго време го користам Winamp, но ова досега не го имам сретнато. Неможам да ти помогнам :(
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Види да не ти е до некој плагин и избриши го доколку не ти треба...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
abe imam instalirano samo dsp plugin za shoutcast ama isklucen e.
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
е шо па толку му се мислиш реинсталирај го...
 

Password

Intern
10 април 2007
393
9
Абе до сега 872349023 пати ќе го имаше реинсталирано :) Ај да е некој поглем програм да, ама winamp? :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,762
Мислења
850,108
Членови
29,465
Најнов член
Sim93
На врв Дно