• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Winamp - delete file plugin

  • Ја почнал/а темата
  • #1

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Здраво.

Ме интересира дали има некој начекано плагин за Винамп, со којшто, на пример со притискање на Ctrl + Shift + D, автоматски би се избришала песната којашто во моментот е пуштена ?

Замена за опцијата во винамп, само што би било многу побрзо.
Компјутерот ми е преполн со музика, а ме мрзи да средувам.
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,675
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно