• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Win XP aktivacija

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Kako da aktiviram winxp.
Se raboti za ruski winxp koj sega bara aktivacija.
Inaku ima sp1 i napravil update na sp2 i sega ne mopze da se instalira bara aktivacija..
nekoj sovet so kako ne mi teknuva mene nisto sega oti ne mozam da mislam :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,212
Мислења
858,228
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно