1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Win 7 фонтови

Дискусија во форумот 'Microsoft Windows' започната од Boyka, 1 Јули 2010.

 1. Boyka

  Boyka
  Intern

  5
  0
  22 Јуни 2010
  Инсталирав една програма за дизај но сите букви ми ги дава како Прашалници те нешо вака /'%[email protected]#@##@./>> како да го средам тоа /???“'‚„‘‘‚'““„ ???
   
 2. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,332
  5,246
  24 Март 2009
  Машко
  На македонски ли е програмата?
   
 3. Boyka

  Boyka
  Intern

  5
  0
  22 Јуни 2010
  Да да !

  Едит : Програмата е Mawin KIT ако некој знае како да ја регистрира нека пише !
   
 4. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,332
  5,246
  24 Март 2009
  Машко
  Тоа не е проблем со никакви фонтови, туку немаш вклучено кирилична подршка.
  Види го постов на мојот блог и следи ги упатствата.
   
Слични теми
 1. DimitarMK
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,484
 2. vlatkorun
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  58,462
 3. vlatkorun
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,827
 4. sasko_mitrevski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,349
 5. kiko95
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,173
Вчитување...

Сподели

Вчитување...