1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

WiiMote + Half Life 2

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од HijackHacker, 24 Јули 2008.

 1. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=asY_I8y6C0M[/ame]
   
Слични теми
 1. Ci@_11
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  882
 2. 386ka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,045
 3. HijackHacker
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,781
 4. Toxic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  707
 5. AfterMaxify
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  764
Вчитување...

Сподели

Вчитување...