1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка WiFi рутер Linksys EA3500

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Delicon, 1 Април 2020.

 1. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
  Ако може проценка на wifi рутерот: Linksys EA3500.
  Рутерот е користен и е во одлична состојба и работи супер.

  • Bands: Dual-band 2.4 GHz and 5 GHz
  • Transmit/Receive: 3 x 3 for 2.4 GHz, 3 x 3 for 5 GHz
  • Wireless Data rates: 300+450Mbps
  • CPU: 800MHz
  • Flash: 64MB
  • RAM: 64MB
  • Antennas: 6 Internal
  • Ethernet Ports: 4 x Gigabit
   
  На Razor191 и mkextremer им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. darkooo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,304
 2. bobiskopje
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  970
 3. -echo-
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  3,471
 4. P.Overdrive
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,065
 5. Garfield'
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,492
Вчитување...

Сподели

Вчитување...