1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wifi router so 4 lan porti

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Deksa, 2 Јуни 2020.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  589
  420
  9 Февруари 2012
  Машко
  Kupuvam wifi router so 4 lan porti.

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
 2. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  339
  433
  18 ноември 2013
  Машко
  На Deksa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  589
  420
  9 Февруари 2012
  Машко
  Ne gi biva tie za mojata namena Enis, mi trebase nesto sto povekje moze da se setira, zemav Tp-Link WR841N nadvor od forum.
   
 4. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  589
  420
  9 Февруари 2012
  Машко
Слични теми
 1. Глупав
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,087
 2. Garfield'
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,337
 3. Pej4o
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,390
 4. KristijanLaz
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  938
 5. Tomislav96
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  511
Вчитување...

Сподели

Вчитување...