• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

WI-FI

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Bpotter

Intern
16 октомври 2007
16
0
Narednava nedela ke odam vo germanija potocno vo Bonn. Imam laptop koj sto ima wireless kartica. Sum slusal deka vo porazvienite zemji ima wireless po recisi site kafici, i trgovski kako Ramstor kaj nas. Sakav samo da prasam dali nekoj znae dali e pristapot besplaten ili treba nekoja pretplata.

Fala, pozz
 

efto

Gaining Experience
19 април 2007
322
277
Да, со плаќање е... На првиот линк ги имаш сите hotspots (бесплатни и оние со плаќање), додека на вториот се само бесплатни.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,019
Мислења
854,685
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно