1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

WhatPulse - извонредна апликација која ви покажува како и колку користите на компјутерот.

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од toshex, 24 Февруари 2014.

 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,147
  4,288
  18 Септември 2013
  Машко
 2. Rodrigo

  Rodrigo
  Gaining Experience

  179
  93
  18 ноември 2013
  Машко
  Сега ќе ја пробам;)
   

Сподели

Вчитување...