Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Western Digital Elements Desktop 3.5" 4.0TB

Статус
Затворена за нови мислења.

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
186
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

Western Digital Elements Desktop 3.5" 4.0TB - 5.000 ден.

Продавам надворешен диск Western Digital Elements 3.5" 4.0TB дискот е во перфектна состојба
користен е нецели 2 дена.

Погледнете го атачментот 116837 Погледнете го атачментот 116836 Погледнете го атачментот 116838Погледнете го атачментот 116835

Цена 5000 ден.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.218
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно