• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Welcome od Amazonce

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Amazonce

Intern
2 мај 2007
19
0
www.amazonce.amazon-r.com
:) Wow прв македонски ИТ форум... драго ми е што гледам вака се повеќе и повеќе интересни сајтови,форуми и портали на македонски... Аха... требаше да се претставам Ја сум Ивица имам 17 години од Кочани сум.. Иначе сум стар форумџиа имам големо искуство со модерирање и администрација со форуми. Се занимавам со графички дизајн можете да погледнете на мојта официјална страна www.amazonce.amazon-r.com некој од мојте фотошоп креации, работам исто така веб дизајн и така, ако некој сака да дознае нешо повеќе за мене нека ми пише приватна или маил: [email protected] :)
Поздрав до Администрацијата и до сите членови на форумот

Amazonce.
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво Amazonce и добродојде.
Опушти се и едноставно уживај ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,697
Мислења
855,838
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно