• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Weird Al Yankovic

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
Леле глејте ги клипчињата од овој човек.Не е нормален еј.
Се скинав од смеење.

[ame]http://youtube.com/watch?v=-xEzGIuY7kw[/ame]

[ame]http://youtube.com/watch?v=GsfVw9xxoNY[/ame]

[ame]http://youtube.com/watch?v=fqz1ojIQTBk[/ame]
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хахаха стварно не е нормален.1 е закон!:LOL:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
We're sorry. This video is no longer available. :muahaha:
@Jano
Ниедно од трите видеа не е достапно. Доколку имаш други линкови едитирај си го постот, доколку немаш темава ќе биде избришана.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
AMD_fan ги пушта,од youtube.com сајтот.Од тука неќе да ги пушти.Прееска ги пушташе,не знам што му стана.:chudenje:
Кликнете над видеото кај што пишува Youtube и од таму ке ги пушти.
 
M

Mr.Alien

Гостин
LIVING WITH A HERNIA

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=hXozg2U_wss&feature=user[/ame]


I'M A FAT

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=fqz1ojIQTBk&feature=user[/ame]


EAT IT

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=HyfcOriVKBM&feature=related[/ame]
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Кај мене работат.
Иначе батево е закон. Ги имам сите песни од него. Да се тркалаш до смеење.:)
Две од моите омилени:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=GtxShKSF1S4[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=HYokLWfqbaU[/ame]
 
M

Mr.Alien

Гостин
Да не е нешто во врска со авторски права :LOL:?
Да видиме од друг извор.....
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,894
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно