• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Website Down

  • Ја почнал/а темата
  • #1

PrinsGraphic

Intern
16 септември 2015
12
1
Прилеп
Здраво,
Имам проблем со тоа што страната ми падна да кажам од нигде никаде.
Додавав слики и беше се во ред, кога пробав да рефреширам за да видам како изгледаат ми покажа ерорс.
Ова го напоменувам од причина што не менував ништо во код па да зафркнав нешто таму да речам, само во Медиа работев.

Ерор кога ќе ја отворам страната
The page you are looking for is temporarily unavailable.
Please try again later.
5248d5347b714fbac802decea34961ee 49ea44a7847c258e631cc53d87f5cf1a 699096ee679533023264de895f830343
Console log ( Failed to load resource: the server responded with a status of 504 () )

Console Panel од хостинг ерор

The page you are looking for is temporarily unavailable.
Please try again later.
62f13c154fee550c3314f2b7958077ad f7f13b5c2216e9ba622c068328e7fbf5 6fa2f778bfa8708001541e4629e03245

Напомена: Не сум баш најдобар во Back-End
Секој одоговор е од помош
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,655
Мислења
829,830
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно