• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Web Traffic

  • Ја почнал/а темата
  • #1

BorisSapphire

On your way to fame
11 ноември 2015
1,004
702
Дали ќе може некој да ми предложи добра страна за купување веб трафик, ми треба само за посети(click), не за конверзии.

Испратено од SM-N975F преку IT.mk форум апликација
 
Последна промена:

pipelin

Practice makes perfect
8 мај 2010
1,418
1,042
ibiz.mk
pipelin's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5 3210M @ 2.50GHz
Motherboard
FUJITSU FJNBB1C (CPU Socket - U3E1)
Storage
Kingston SSDNow UV400 120GB 2.5
RAM
4.00GB Single-Channel DDR3
Video card
Intel HD Graphics 4000
OS
Windows 10

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,653
Мислења
822,546
Членови
28,294
Најнов член
silverCM
На врв Дно