• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Web Tools

  • Ја почнал/а темата
  • #1

{gb}

Intern
8 март 2008
50
0
ke moze nekoj da mi dade link za download program za pravenje web strani Plese
POzz..
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

{gb}

Intern
8 март 2008
50
0
fala sega ke probam pa ke ti pisam nesto ako nemi e jasno POzz..
 

Arhil

Intern
8 август 2007
102
1
Не е за него Dreamweaver, тој сака за 2-3 минути да направи Web страна. Ако има некоја со Next -> Next -> Finish ке му одговара многу.:bravo:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Web Page Maker ќе е супер за него.

ПС: Преместено во Софтвер
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,189
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно