1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

web site

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од taranenik, 16 Февруари 2008.

 1. taranenik

  taranenik
  Intern

  555
  13
  12 Јуни 2007
  Kade mozam da najdam nekoj sto izrabotuva sajtovi, ili najprosto: Mi treba nekoja firma, ili poedinec koj ce ja izbrka cela rabota od registracija na domejn, izrabotka na sajt i negovo odrzuvanje.
  Dajte mi predlozi ili linkovi kade da se obratam.
   
 2. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,995
  505
  14 Април 2007
  Машко
  eve ti moj mail
  [email protected]
  tamu moze da se dogovorime ili da se vidime ako sakas za se kako da izgleda adresa takvi raboti rabotam i po najnoviot web 2.0 stil ako sakas isto takoj
   
 3. Vermilion

  Vermilion
  Intern

  92
  0
  23 Јули 2007
 4. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,995
  505
  14 Април 2007
  Машко
  malku si so cenata
  barem rasporedi ja dobro a toa 3990 tuka ne funkcionira :D
  zatoa podobro zaokluci si
  a deckoto moze da dobie mnogu poveke za 50 EURA
   
 5. Vermilion

  Vermilion
  Intern

  92
  0
  23 Јули 2007
  Тоа се само основни компоненти на пакетите, а цената е намерно така ставена, да не објаснувам зошто... И во секое време може да се почне проект според барањата на самиот клиент ...
   
 6. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,995
  505
  14 Април 2007
  Машко
  Да знам дека е намерно ставена
  а што мислиш дека јас ке му речам ке биде за месец дена
  :D
   
Слични теми
 1. HOUARANG
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,996
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,985
 3. lumibi
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,152
 4. mariomako
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,198
 5. Bontino2
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,620
Вчитување...

Сподели

Вчитување...