• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

web n walk извод

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Zimrie

Gaining Experience
11 април 2008
492
118
Дали знаете како може да се види колку се има потрошено од 10мб во гпрс услугата web n walk na t-mobile?
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Мислам дека може ако отидеш во салон на Т-Мобиле они кога ќе ти ја отворат сметката можат да видат:)
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Или пак јави се во центарот за поддршка 122 само што таму ти се наплаќа повикот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,589
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно