• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Web Cam Sex Is BAD!!

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Go znam ova video... super e... :LOL::LOL:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Како беше онаа песна....Пази с' киме спаваш....од Цеца, чинам....:baknezh:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1.049
53
Ова малку е невозможно за наш македонски стандард т.е 2-3 собен стан со 1 компјутер евентуавно латптоп и 1 камера а може и не.

Инаку добро е стварно клипчево.
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
273
17
Skopje
ауч ауч. Па добро web камерата им служи да се покажат само од врат надолу? хехе.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.159
Мислења
891.808
Членови
31.500
Огласи
31
Најнов член
Stefanija99
На врв Дно