• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Web 2.0 интересно видео

  • Ја почнал/а темата
  • #1

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Интересно видео на youtube, што се нуди интернетот, преку примена на веб, блог, и слични сервиси
Check it out

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=NLlGopyXT_g"]http://www.youtube.com/watch?v=6gmP4nk0EOE[/ame]
 

Romanticen

Intern
6 јануари 2008
206
9
romanticni.com.mk
nice nice nice... ми се допаѓа видеово... иако поискусните ова веќе го знаат (што нуди web 2.0) би било убаво понеискусните да го погледнат :)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,755
Мислења
849,929
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно