• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

WCG препукувања

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

dajdo

Intern
5 јуни 2007
14
0
НЕМА ДА КОМЕНТИРАМ
само дека тој (кој и да е) што ги избрал игриве, врска нема од животот!
:ua:
p.s.
ги читам коментариве упатени против мене од ЛИНГУРИВЕ што ти се пикаат и се газам!
:LOL:
И КОГА СМЕ КАЈ ENTERNET - дај "стегнете" го персоналот како што доликува на играчница од таков калибар а не да се понашаат како да излегле од село.
;)
EH neno neno faco grda darkerska ti li najde da objasnuvash tuka !!!
pa vidi se kakov si 100% chichko ti te ima shvrkano ko mal !!!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9

dajdo

Intern
5 јуни 2007
14
0
Копиљ ај седи си мирен и не треси зелени, ако некој те злоупотребувал ко мал не значи дека тука мора да лечиш комплекси.
темава е за WCG и ако не ти одговара- фати си рикверц!
zashto odma so navredi !!
jas ne te navrediv tebe tuku tetka ti !!!
darker gluB ne zamaraj i te molam poveche da ne me citirash mene !!
ke te dupnam ...
 

AlexOFMacedon

Intern
5 мај 2007
65
0
Бенг, Бенг, вака ај да се истепате у живо па победникот ја добива тетката ...
 

RaizoMugen

Intern
17 април 2007
103
1
napisav pak 100 strani tekst da mu objasnam na naumco deka debilni komentari ne vodat nigde ama mislev deka samo ke se zamorite citajki go :D pa resiv da go skratam .... Naumco nemoj da se preotovaruvas so WCG poveke vo zivotot ostaj go toa na profesionalcite ..
 

AlexOFMacedon

Intern
5 мај 2007
65
0
Ако си професионалец кој работи на ВЦГ браво, одлична работа ... секоја чест .... Од такви како тебе, што ми ја срамат нацијата ми се гади. За сите како тебе само еутаназија. Да ти кажам нешто не се замарај со мене, како што јас не се замарам со тебе. Капиш???
 

AlexOFMacedon

Intern
5 мај 2007
65
0
А уствари да имаш право нема јас да се преоптоварувам, твоето мало мозоче, не е способно да свати зошто јас го дрвам овде. Ех не си ти крив, толку ти е капацитетот....
Следен пат без навреди ...
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
naum4o, ti ne si go videl bibo izgleda :D Nevozmozno e da ima malo mozoce...Maliot mozok mu e pogolem od glavata tvoja :D
Bibo, mala digresija...
Pozdrav
Inace bibo e glavniot admin i sudija na wcg, taka da ...
 

RaizoMugen

Intern
17 април 2007
103
1
Mozoci ne mozoci jas ne te navrediv voopsto naumco ... Muabetot deka davas debilni ( ajde ke se izrazam nesoodvetni ) komentari e fakt ... I da ne razbiram zosto go "drvis" ovde tolku mnogu, bidi korekten pa objasni ni na site ...
 

AlexOFMacedon

Intern
5 мај 2007
65
0
Mozoci ne mozoci jas ne te navrediv voopsto naumco ... Muabetot deka davas debilni ( ajde ke se izrazam nesoodvetni ) komentari e fakt ... I da ne razbiram zosto go "drvis" ovde tolku mnogu, bidi korekten pa objasni ni na site ...
Добро, сабајле бев во карачко расположение, сега не, па ќе ти објаснам. Тото знае колку време му дрвев пред ВЦГ 2005 за да се има тренинзи но тоа е друга работа (минато свршен), цело време алудирам на тоа да се земе примерот од романија, да се прават почести турнири, победниците на квалификациите да имаат редовни тренинзи. За некое време ќе ви пратам што јас би направил да сум директор на Ентернет. Само со напорни тренинзи може нешто да се успее, еве еден пример, бев јас на ВЦГ 2005 со минимално искуство на онлајн играње, беше и Хитмен кој не сум го видел на ЕСЛ и КланБејз. Во овој случај секое искуство е битно. Ми кажаа дека кажал дека неможел да се одбрани од нафрлени топки, епа да играл онлајн сигурно ќе дознаел како се прави тоа. И уште нешто, доколку е учесник на финалето на ВЦГ гарант до ВЦГ некој од големите тимови ќе го земе, барем како обичен член (а тимот би се фалел на спонзорите колку играчи имаат што ќе играат на ВЦГ).
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,924
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно