• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

WC Net :D

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
toalet.jpg

wc3.jpg

wc2.jpg

wcoznaka1.jpg

Eве ви неколку тоалетни слики :))
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
897
73
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Првово е најјако.:LOL:
 

DaciSS

Gaining Experience
3 јануари 2008
949
288
San Francisco
www.linkedin.com
еј неможам да ја барам сеа, али се сеќам имаше една слика на која внатре во шољата имаше слика од Bуш, демек да се моча во сликата, да не се моча по плочки :)))))))

Уствари такви финти и реално имало по некои јавни WC-иња, само со различна слика у шољата
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
@DaciSS
Сакаш да кажеш слики од Садам Хусеин.хаха

@COMANDER
ех ние во школото кога го правевме она како на првата слика вие кај бете !? хахаха
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Slikite se zakon.... hahahahhaaha se iznasmeav
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
@DaciSS
Сакаш да кажеш слики од Садам Хусеин.хаха

@COMANDER
ех ние во школото кога го правевме она како на првата слика вие кај бете !? хахаха

Generator по предпоставка дека си помал од мене, едноставно ќе кажам... што имам ја правено у wc ти не можеш ни да замислиш :rolleyes:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Некои само гледаат како на сликата, некои паѓаат од ѕидот доле, а некои меѓу кои COMANDER, едноставно нели, влегуваат низ врата.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
870,965
Членови
30,389
Најнов член
DennyGir
На врв Дно