• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Wario Land: Shake It

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Погледнете ја оваа интересна реклама за новата Wario Land: Shake It! видео играта. Не е потребен никаков коментар. Сигурен сум дека досега не сте виделе вакво видео. Едноставно погледнете го клипот тука. :)):))


Poor YouTube! :D
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хахаха супер е :bravo: Знаев дека нешто такво ке се случи :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно