• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Warcraft 3

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Object

Intern
18 септември 2007
75
0
Незнам дали знате за играва али јас сум луд по неа :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Object

Intern
18 септември 2007
75
0
2007 godina e a vie praite muabet za WC 3 .... Brao ....
Па да ти кажам искрено, новиве игри и не ми се по вкус и се многу "real" што јас тоа го мразам тука батали тоа си е твое мислење.
Иначе warcraft 3 има голема играност по светот.
 

Zokata

Intern
15 октомври 2007
16
0
2007 godina e a vie praite muabet za WC 3 .... Brao ....
Леле што зборуваш бе ти :p , WarCraft 3 то е закон бре... а особено DotaAllstars...
Ako не ти се верува оди симни си GGClient па се логувај и види молим те која од оние игри што ги подржува е најпосетената и се ќе ти биде јасно .
Еднаш ја заиграш и нема сопирање ( барем за мене ).
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,996
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно