• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Wall Hack

Статус
Затворена за нови мислења.

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
Mozebi ne e temava za tuka no vo vrska so igra e ...

Koristi li nekoj Funny Hack ili Wall Hack za CS 1.6 sto da moze da go probie sxe injected 4.6?

Ako DA, togas ako moze da mi go prati ili da mi dade link od kade bi mozel da go downloadiram ... a ako NE, da sme zivi i zdravi :)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Edno malce obratno prashanje do tebe i do site ostanati "chiteri".
Nikako ne mi e jasno, sho vi znachi igra so chit?I bash me interesira, dali se raduvash koga ke ubiesh nekoj protivnik so pomosh na chit?
Jas da bev na tvoe mesto ne bi se raduval, i ne bi baral takva pomosh po foumi..
Ednostavno, neznam koja e prednosta vo toa deka ke si prv na tabela, koga i ti i site ostanati znaat deka nemash ni malce vrska vo igrata, shtom koristish chit..
Malce otidov Off Topic od tvoeto baranje, ama bash me interesira povraten odgovor od tebe, zoshto ednostavno se zamarash so chit, mesto da si se konektirash ednostavno i da si igrash kolku shto znaesh.
Veruvaj deka ako neznaesh da igrash cs kako shto treba, mnogu lesno bi te otkrile ako imash chit,zatoa shto chitot ja vrshi rabotata mesto tebe, a toa e mnogu voochlivo.
 

DaDo|BT

Intern
21 септември 2007
258
13
dad0bt.blogspot.com
како прво ... која е поентата да читоваш во игра ? .... интересно е кога се натрепваруваш без чит а не со WHOS YOUR DADDY......
како 2 .. Funny Hack ili Wall Hack ги препознава тој сервер гардот ( не ми текнува како се викаше) и добиваш ban/kick и ти банира IP адресата и те клава на blacklist , така да ако и на друг сервер го има истиот гард пак си баниран ....
сега те премислиф ? или уште би ризиковал да играш со чит ?
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
хм

Не прашав јас за мислење дали е интересно да читуваш или не, само прашав дали некој користи. Незнам што не беше јасно. :ermm:
 

alexo

Intern
23 април 2007
169
12
Off topic: Ако ние да си ги кажеме чувствата кон читерите ;)
On topic: Никој од ИТ не користи читови xD
 

Fico

Intern
9 март 2008
251
14
Срамота бе такво прашање да се поставува.
Сите читери кои играат по серверите за мене претставуваат деца од 14ина години кои не ги сакаат по дома. Ај разбирам некад да се упали чит колку да се види какво ср@ње е тоа (или да му вратиш на тој читерот), ама па да се игра со тоа и уште да се палиш кога убиваш некој ? мислам wtf...тражи си психичка помош, дечки нешо не е у ред со тебе (ама онака, најискрено и без flaming)

CS 1.6 rulz иначе :)
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Срамота бе такво прашање да се поставува.
Сите читери кои играат по серверите за мене претставуваат деца од 14ина години кои не ги сакаат по дома. Ај разбирам некад да се упали чит колку да се види какво ср@ње е тоа (или да му вратиш на тој читерот), ама па да се игра со тоа и уште да се палиш кога убиваш некој ? мислам wtf...тражи си психичка помош, дечки нешо не е у ред со тебе (ама онака, најискрено и без flaming)

CS 1.6 rulz иначе :)

:chudenje: Fico олади малце, дечково праша за читови, не за како да силува човек :S

Не прашав јас за мислење дали е интересно да читуваш или не, само прашав дали некој користи. Незнам што не беше јасно.
А и ова го кажа fiascooo ;)
 

D

Администратор
31 март 2007
3.522
2.947
www.iwmnetwork.com
:eek:fftopic:
Fico... внимавај како се однесуваш со другите членови. Искажи го твоето мислење на културен начин. Сфати го ова како јавно предупредување.
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
dikj

Дечко не играм ја со чит од што ми е мерак. Но без чит не можеш да играш против читери, сфаќаш? -или да ти нацртам. На серверот кај нас сите читуваат па како да играм против нив без чит. И мене ме нервира тоа но кога веќе ми се игра cs - ке користам. :ermm:

Само прво треба да најдам оти нашиве не даваат. :LOL:
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2.365
197
Дечко не играм ја со чит од што ми е мерак. Но без чит не можеш да играш против читери, сфаќаш? -или да ти нацртам. На серверот кај нас сите читуваат па како да играм против нив без чит. И мене ме нервира тоа но кога веќе ми се игра cs - ке користам. :ermm:

Само прво треба да најдам оти нашиве не даваат. :LOL:

Znaci kako moze citerite da igraat so cit, ako serverite ne dozvoluvaat? Znaci oni ne mozat da igraat so cit, ama ti sakas nekoj cit koj moze da go probie sistemot. BTW Ako tie na serverot na koj so se zabraneti citovite (spored tebe igraat luge so cit) zaso uopste se stavas na toj server? Predlagam da se zatvori temava bidejki ne poddrzuvame luge koi baraat cit so sto se prekrzuvaat pravilata na poveketo serveri!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.227
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно