• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

WADSL password recovery ?

Статус
Затворена за нови мислења.

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Имам еден проблем, интернетот ми е конектиран(wadsl) но не ја знам лозинката, + ја нема сочувано, има ли некој кој знае програма или било кој друг начин да ја дознаам лозинката ???:plachko2::plachko2:
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Од лично искуство.Само јави се кај ТЕХНИЧКАТА ПОДРШКА,ќе ти побараат од кој број си на НЕТ,User Name-от,КОНТО БРОЈ,и ќе ти ја кажат.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Фала ви на сите, средив работа,
btw Cain & Abel не помага...
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Кога кажав ТЕХНИЧКА ПОДРШКА мислев како на МТ АДСЛ ,или пак на ОН НЕТ,24часовна подршка.
 

DaRkSlidE

Intern
14 мај 2007
152
2
И јас го имав истиот проблем и го решив со SoftDialUp :muahaha:. Навистина помага.
Поздрав.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
@vojkan

mislam deka gi resetiraat i im kazuvaat nova ;) ama sto znam

P.S. hmmm kako go resi problemot ako sakas da spodelis...ako ne da ja zatvorime temava ;)

Проблемот(се скарав со брат ми и тој ставил pass{што е лесно за мене да се смени без да се знае :D} на компјутерот и го сменил на интернетот) го решив со тоа што сабајлето кога татко ми сакаше да си провери нешто на интернет, password-от го немаше за да може да се конектира и брат ми мораше да го каже, и сто тоа, проблемот беше решен:LOL::LOL::LOL:
btw се извинувам што ве замарам со мои лични проблеми....:ermm:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42.971
Мислења
890.087
Членови
31.719
Огласи
214
Најнов член
Cicoblageeeeee
На врв Дно