• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

WADLS на On.net

  • Ја почнал/а темата DimitarMK
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
D

DimitarMK

Гостин
Критики и мислења околу интернетот WADLS тука.

Ина4е сакав и да прашам дали сме ограничени со уплоад (10 ГБ) или имаме уплоад неограничен ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,720
Мислења
849,384
Членови
29,444
Најнов член
декодер
На врв Дно