1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wacom intuos pro s (small) ( PTH451K)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од prichina, 4 Февруари 2019.

 1. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,827
  5,007
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
  Гаранцијата е помината. Многу малку е користен, највеќе го користев еден период како безжичен маус кога ме мрзеше да станувам од кревет да сменам филм...Немам потреба да користам дома таблет, повеќе ми беше од мерак да го пробам и меракот ми помина, па боље да го продадам отколку да стои така...Може да се види пенкалцето, т.е. врвот дека скоро ич не е користен.

  Овој е таблетот: Anhoch PC Market Online - Pen Tablet Wacom Intuos Pro S Wireless PTH451K

  - Вајрлес е, од најновата генерација е...

  9000 ден.

  076 461-881 - Иво
   
  На Mao и Mario.Bog им се допаѓа ова.
 2. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,827
  5,007
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
  Да не ме сфати некој погрешно, што сака да почне да црта дека играчкава е досадна или дека не чини...далеку од тоа, партали е таблетот. Периодов ми треба кешче, приоритет ми се други работи шо ми прават кеш, па поради тоа и го продавам, а и фактот дека не му влегов како што треба, т.е. не размислував да правам пари со него, но откако ќе ги средам прво работиве шо ми требаат за праење кеш, ќе си се вратам на мојата пасија црткање ради филингот што го дава, неописиво е. Највероватно нема да издржам, a да нe ја пробам најновата генерација како абгрејд коа ќе излезе.... :)
  - Благо го препорачувам за оној што е радознал, како функционира таблет...поготово моделчево, пошо е S, згодно е, не ти требаат големи захфати. (п.с. би скокнал бамбу одма, тоа е исто као чеј да видам како ќе идат игри на 1050ка, па после ќе видам со 1070ка или 1080ка да речеме муабетот... Или чеј да пробам АДАТА ссд па после samsung pro...нешо тој фазон)
   
 3. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,827
  5,007
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
Слични теми
 1. Chejo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,140
 2. moondowner
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,928
 3. Alien
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  944
 4. prichina
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  894
 5. Mikaxsus
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  910
Вчитување...

Сподели

Вчитување...