Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Wacom Intuos Pro Medium PTH-660 таблет за цртање

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
61
153
puscyfer додаде нов оглас:

Wacom Intuos Pro Medium PTH-660 таблет за цртање - 10.000 ден.

Се продава:

Wacom Intuos Pro Medium PTH-660 таблет за цртање.

Таблетот е со кутија и сите додатоци, гаражиран, едвај користен и во беспрекорна состојба.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно