1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Wacom Cintiq 22 HD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од toshex, 5 Април 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,462
  4,778
  18 Септември 2013
  Машко
  Здраво, ми треба проценка за следниов модел на таблет за цртање. Се работи за Wacom Cintiq 22 HD, со оригинално пакување, пенкало и пропратни кабли. Таблетот е купен пред 3 години од ДД Стор за нешто над 100,000 мкд.

  Гаранцијата е истечена.

  Таблетот е максимално и совршено сочуван (слики од конкретниот таблет ќе ставам дополнително) и користен со screen protector уште од првиот ден.

  Мислам дека имаме уште еден скрин протектор резерва кој секако ако го најдам ќе иде со таблетот.

  Слики од конкретниот модел:

  [​IMG]
  upload_2020-4-5_19-0-42.png

  Линк до продукт страницата:
  Cintiq 22HD | Wacom

  Видео рецензии:

  View: https://www.youtube.com/watch?v=J1hD-gFeJeI  View: https://www.youtube.com/watch?v=W-WToCE1GPk  Ви стојам на располагање за додатни прашања, во прва прилика ќе направам „фотосесија“ на таблетот пред да го спакувам во кутијата.

  Се продава бидејќи е направен апгрејд на понов таблет со повеќе нивоа на осетливост. Доколку одговараат проценките ќе иде на продажба, во спротивно ќе седи за резерва.
   
  На architect му/ѝ се допаѓа ова.
 2. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,462
  4,778
  18 Септември 2013
  Машко
  Никој нема проценка?
   
 3. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,462
  4,778
  18 Септември 2013
  Машко
  Се трга од продажба заради недостаток од интерес/проценки, ќе се чува/користи ко резервен уред. Ги молам админите за клуч.
   
Слични теми
 1. prichina
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  983
 2. prichina
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  478
 3. Asterix
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  356
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  391
 5. mrkela2009
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  255
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...