• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

w700i menu help

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

devil

Intern
4 јули 2007
1
0
Zdravo decki
Dali nekoj znae kako se stava flash menu ili drugo menu za sony ericsson w700i i kade da go najdam.plz help
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,505
Мислења
822,126
Членови
28,046
Најнов член
hittrajkovski
На врв Дно