• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

VST Инструменти,Ефекти....

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

NIKIHACK

Intern
10 февруари 2008
438
27
www.facebook.com
Дај тука постирајте добри VST инструменти,ЕФЕкти.....
и слични работи за музичка продукција....

*по можност ставете и слика и линк за download....
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,266
28,567
kalco.ru
cubase SX


ACID pro 6


TRAKTOR 3


Сите сум ги користе и се прекрасни ако си почетник ти го препорацувам TRAKTOR а ако си по искусен cubase дефинитивно
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,711
Мислења
849,195
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно