• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Вршење услуга на вадење пари од Alertpay vo Makedonski banki !!!

Alucard

Шериф
22 октомври 2012
1,960
1,877
Скопје
Типов има вкупно 4 мислења, член е од 4ти Јуни, постов му е од 5ти Јуни, а последен пат е виден на форумов на 13ти Јуни...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,984
Мислења
854,218
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно