• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Вршење обука и зачленување на Justbeenpaid

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
4 јуни 2012
4
0
Tоа е е-бизнис и е добра заработка проверено имам и докази ако има заинтересирани можат да се обратат на skype Aleksandarcako
 

Ace Lud

Unstoppable
7 април 2012
1,127
2,067
Skopje
Ace Lud's setup  
Processor & Cooler
R7 3700x + NZXT Kraken x62
Motherboard
ASUS Crosshair VII HERO
Storage
nvme1TB + 1TB samsung SSD
PSU
V750 Cooler Master
RAM
2x16 3200mhz GSKILL neo
Video card
MSI 2080ti
Case
Lian Li 011 Dinamic
Mouse
g.skill
Keyboard
g.skill
Monitor
LG 27''
OS
Windows 10 pro
Админ бриси го ова векем имавме несто вакво и не ни е потребно повторно. А дечко ако заработката преку нет е добра чувај си ја за себе.
 

gokica

Модератор
13 јуни 2009
8,750
11,209
gokica's setup  
Processor & Cooler
i7 2600K & Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V Pro GEN 3
Storage
Samsung 850 Pro 256GB
PSU
Cooler Master V850
RAM
16GB 1333Mhz Kingston Value
Video card
ASUS Strix RX570 OC
Case
HAF 932
Mouse
Logitech G502 Proteus Core
Keyboard
Logitech K800
Audio
ASUS Xonar ST
Monitor
Dell UP3216Q
OS
Windows 7, 8 & 10
Tоа е е-бизнис и е добра заработка проверено имам и докази ако има заинтересирани можат да се обратат на skype Aleksandarcako
Aleksandar, на овој форум се споделува знаење и истиот не е жолта книга за секој кој сака без никакви дополнителни информации да си се промовира како Баба Ванѓа со гледање на карти и талог на испиена шоља турско.

Оваа тема е затворена за понатамошна дискусија а ако имаш потреба да дополниш нешто контактирај ме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,984
Мислења
854,218
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно