• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Враќање на хакнат емаил?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
ima li nekoj program ili nekoj nacin da se povrati haknat mail so toa sto secret question e smenet a alternativen mail e usvari haknatitot...ne e za mene :D
 

sojic

Intern
29 април 2007
435
23
За „повраќање“ можеш со два прста у уста или дрмни топла вода.

:)

него.... Ако се работи за yahoo, hotmail и сл. комплицирано (теоретски можно), а ако е од провајдер или друг „платен“ маил, како што рече Хај Џек Хакерот, со контакт со провајдерот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,586
Мислења
824,068
Членови
28,083
Најнов член
Busavata
На врв Дно