• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Враќање на погрешно избришани фајлови од било каде!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Sampion

Баниран/a
18 февруари 2008
181
1
www.diandjelo.tripod.com
На видеото ќе го пронајдете решението на проблемот кој некогаш живот значи. Ќе ви го каже начинот како да вратите погрешно избришани фајлови или како да ги фатите избришаните слики од старите момчиња/девојки во компјутерот на вашиот партнер.

od www.tocka.com.mk:bravo:

http://www.metacafe.com/watch/126074..._from_anywhere
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
887
Ohrid
Imash postaveno html kod, mesto video..
Inaku eve za shto stanuva zbor.. [ame="http://www.metacafe.com/watch/1260742/restore_accidentally_deleted_files_from_anywhere"] Restore Accidentally Deleted Files from Anywhere[/ame]
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Браво, не очекував, ама успеав и од дигитална камера да направам recovery на неколку избришани слики... Сликите беа избришани преку камерата, не преку win
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,718
Мислења
831,288
Членови
28,713
Најнов член
Mramor
На врв Дно