1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Враќање на историја на скајп.

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Јас сум желка, 28 oктомври 2019.

 1. Јас сум желка

  Јас сум желка
  Gaining Experience

  118
  90
  26 Февруари 2016
  Женско
  Здраво добри и сезнајни луѓе. Ми треба мала помош, се мучам овде за враќање на избришан еден разговор на скајп. Не знам како да го вратам. пред една година имам вратено, онлајн беше, знам ми излезе цел разговор од почетак до крај и тоа онлајн, без програми, без ништо, ама не знам како го ннапраив тоа изумив. Ако знаете битно ми е, молам за помош. Фала.
   
 2. mrkela2009

  mrkela2009
  Gaining Experience

  153
  170
  24 Јануари 2010
  Машко
  На Јас сум желка му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,451
  12,628
  2 Август 2012
  Машко
  Имаш и веб верзија.
   
  На Јас сум желка му/ѝ се допаѓа ова.
 4. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  289
  239
  21 Мај 2017
  Машко
  web.skype.com
   
  На Јас сум желка му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  368
  172
  20 Април 2008
  Машко
  Skype ги чува разговорите во main.db во %AppData% директориумот.
   
  На Јас сум желка му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Јас сум желка

  Јас сум желка
  Gaining Experience

  118
  90
  26 Февруари 2016
  Женско
  Фала, се снајдов.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 7. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,381
  875
  28 ноември 2015
  Машко
  Го фати ли љубовникот со друга женска :)
   
  На Јас сум желка му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Trtka

  Trtka
  Intern

  32
  28
  11 Април 2018
  Желка со жече
   
  На Јас сум желка му/ѝ се допаѓа ова.
 9. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,016
  720
  1 Јуни 2016
  Сето тоа убаво, ама да кажеше КАКО се снајде па можда и на друг некогаш ќе му затреба?
   
  PC_GAMER, Јас сум желка, Elenaaa и на уште 1 им се допаѓа ова.
 10. Јас сум желка

  Јас сум желка
  Gaining Experience

  118
  90
  26 Февруари 2016
  Женско
  Па, искрено тоа го направив со помош на... вас. даунлодирав нешто, сега убијте ме ако знам да ви кажам шо даунлоадирав, и тоа разговорите ми отидоа сите во една датотека у Ц. со години наназад, иначе не, не го фатив дечкото со др девојка. Ама ми помогнаа доста да сфатам некои др раб. Фала ви многу.
   
  Peceto, PC_GAMER, itstheigyg и на уште 1 им се допаѓа ова.
 11. krema

  krema
  Professor

  9,489
  9,194
  24 Јуни 2009
  Машко
  Барем сега си просветлена. :)
   
 12. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,876
  1,429
  10 Август 2010
  Машко
  Она уште еднаш ми jа потврди теориjата - наjдобар начин за да скриеш од жена/девоjка нешто, е да не го направиш тоа. Во сите други случаи се ќе наjде. :oh:
   
  На Oktar и Peceto им се допаѓа ова.
 13. Peceto

  Peceto
  Gaining Experience

  60
  56
  24 Јули 2012
  Машко
  Sho ubavo go kaza...:)
   
 14. krema

  krema
  Professor

  9,489
  9,194
  24 Јуни 2009
  Машко
  Ослободете се од паметните уреди и правете го тоа. :D


  Sent from my иПхоне using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Dr.XaYC
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  8,582
 2. lamja
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,468
 3. IntelAmd
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,622
 4. M.Pix
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,845
 5. Blahah
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  250
Вчитување...

Сподели

Вчитување...