1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VR очила за пиксел 2xl

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Иванчо, 14 Јануари 2020.

 1. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  306
  392
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  Како што гласи називот на огласот, барат VR очила кои би одговарале на Pixel 2XL односно би биле компатибилни.
  Може да понудите ваши или да ми посочите од кај би ги купил од нашава држава
  Благодарам.
   

Сподели

Вчитување...