1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VR headset windows mixed reality Lenovo explorer

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 15 Декември 2019.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
  Lenovo Explorer | Headset for Windows Mixed Reality | Lenovo UK

  Се е исправно на хедсетот, каблот што изгледа оштетен нема никаква врска се работи како што треба. И левиот џојстик неможам да разберам зосто толку ме нервира ко треба да го размрдас за да почне правилно да препознава команди.(чистен е 3 пати)

  иде заедно со 4 батерии
  Panasonic eneloop - eneloop AA 1900 mAh single blister 4 pieces | Panasonic eneloop

  и полнач
  Nitecore digi D4 - D4

  и уште блутут донгел ке треба да се најде ако компјутерот нема (4.0 верзија па нагоре, 4.1 препорачливо)

  цена: 21 000 МКД

  сликите се на гугл за да се во фул резолуција: VR headset – Google Диск
   
  На Ron0n му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
  19 000 МКД и левиот јоѕстик е направен
   
  На Ron0n му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
 4. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012

Сподели

Вчитување...