Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

VPP (Vector Packet Processor )

n3tG0d

Intern
9 април 2007
121
4
Zdravo decki, da ne ima nekoj na forumov iskustvo vo VPP (Vector Packet Processor, [https://fd.io](https://fd.io/)) ??
Pozdrav
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно