• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

VPN hack

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

keylogger

Баниран/a
22 април 2007
3
0
Ako nekoj znae kako se haknuva ovoj nacin na net konekcija. dilerot mi isklucil p2p. koga mi priklucuvaa internet sakav da im stavam keylogger ali gi sozaliv lugeto.
 

HyBRiD_HeLL

Intern
13 април 2007
106
1
Бидејќи повеќе од веројатно е дека типот не користи VLAN Сервер, туку сигурно има кренато сервис на Win2000, па ако ја имаш среќата да не му е патчуван од ДКОМ екплоит.Рокну му експлоит уплоадирај му некој внц сервер и баратај.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

keylogger

Баниран/a
22 април 2007
3
0
Ajajaj

Aj aj aj so ke praveme sega so ova samo da znaes. Super rabota. Fala mnogu.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Ako nekoj znae kako se haknuva ovoj nacin na net konekcija. dilerot mi isklucil p2p. koga mi priklucuvaa internet sakav da im stavam keylogger ali gi sozaliv lugeto.
:rofl::rofl::rofl:

П.С. Pазберете дека од ИТ можете повеќе да извлечете и заработите на легалниот начин, отколку на нелегалниот. За хакирање на сервер за овозможување на превземања на нелегални софтвери - барај си начини по underground форуми.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,818
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно