1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Волан за XboX 360

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од skullmonkey, 3 Јуни 2018.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,932
  3,051
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Ако има некој што сака да продаде, пишете тука или пп, сеедно.
   
Слични теми
 1. Стап
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  741
 2. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,565
 3. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  638
Вчитување...

Сподели

Вчитување...