1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

voip lan modem

Дискусија во форумот 'VoIP' започната од shemko, 3 Април 2009.

 1. shemko

  shemko
  Gaining Experience

  231
  56
  15 Јули 2008

  Прикачени датотеки:

Слични теми
 1. Ismet

  Besplaten VOIP

  Ismet, 9 Април 2007, Во форумот: VoIP
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  12,961
 2. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  14,614
 3. VoIP
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  4,047
 4. IT Boss

  VoIP

  IT Boss, 22 Јули 2010, Во форумот: VoIP
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,342
 5. Papa Benedikt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,169
Вчитување...

Сподели

Вчитување...